Google Benim işletmem Pin Kodu İle İşletmenizi Anında Doğrulama 11ŞUB
Google Benim işletmem Pin Kodu İle İşletmenizi Anında Doğrulama

Merhaba Değerli Müşterilerimiz;

            Google Arama ve Haritalar'daki iş bilgilerinizi yönetmek için işletme girişinizi doğrulamanız gerekir. Doğrulama işlemi, iş bilgilerinizin doğru olmasını ve bu bilgilere yalnızca işletme sahibi veya yöneticisi olarak sizin erişebilmenizi sağlar.

Doğrulama Yöntemleri Aşağıdaki Gibidir 

  • İşletme girişini posta ile doğrulamas
  • Telefonla işletme girişini doğrulama (yalnızca belirli işletmelerde kullanılabilir)
  • İşletme girişini e-postayla doğrulama (yalnızca belirli işletmelerde kullanılabilir)
  • İşletme girişini anında doğrulama (yalnızca belirli işletmelerde kullanılabilir)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

           Web sitemizden satın aldığınız Google Benim İşletmem ( Google My Business ) doğrulama Kodunuzu Kullanarak işletmenizi nasıl Anında Doğrulayabileceğinizi sizlere Detaylı Olarak Anlatıyoruz.

ÜRÜNLER  Menüsünden Veya HİZMET PAKETLERİ Menüsünden Doğrulama Kodunu Satın alın.

Doğrulama işlemine başlamadan Hesabınızın Kurulacağı Mail Adresiniz İle Google Crome Tarayıcıcıda Oturum Açın 

Daha Sonra  : https://business.google.com/create/pvp?hl=ww&gmbsrc=ww-ww-dm-dm-mp-gmb-v-216-o~ot-htotest1-u&ppsrc=GMBVP&utm_campaign=ww-ww-dm-dm-mp-gmb-v-216-o~ot-htotest1-u&utm_source=gmb&utm_medium=dm Linke Tıklayarak Direkt Doğrulama Kodunuzun Girileceği Sayfaya Yönlendirileceksiniz.

Satın Almış Olduğınuz Doğrulama Kodunu İlgili Sayfada İstenilen Yere Giriniz

Bir Sonraki Menülerde Sırasıyla  İşletme Adınız - İşletme Kategoriniz - Adresiniz -Telefon Numara ve Web siteniz (şart değil) Konumunuzu İşaretleyerek İşleminizi Sonlandırmış Olacaksınız Doğrulama işlemini En Başta Pin Kodumuz  Yaptığımız  Extra Bir DOğrulama İşlemine Gerek Kalmadan İşletme Kaydınız Doğrulanmış Olacaktır. 

Doğrulama işlemi Sonrası Girmiş Olduğunuz Bilgiler Google Tarafından İncelenecek Ve Akabinde Herhangi Bir Problem Yokasa Sunucuların durumuna göre  5-15 DK içerisinde Girişiniz Onaylanacaktır. 

 

İşletme Girişinizi Google da Sunmaya Yönelik Kuralları Okumak İçin : GOOGLE BENİM İŞLETMEM YARDIM Sayfasına Tıklayabilirsiniz.

 

 

Satın almış olduğunuz Google Benim işletmem Pin Kodu İle İşletmenizi Anında Nasıl Doğrulayabileceğinizi Öğrenin

ReklamTik Ajans Google Servisleri Profesyonel Destek

Google Benim İşletmem Doğrulama Pini Satın Al, Google Haritalara Kayıt , Anında Doğrulama, İşletmemi Google Haritalara Nasıl Eklerim, Google da İşletmemi Doğrulayamıyorum, Pin Kodunu Nasıl Satın Alabilirim, İşletmenizi Google Haritalara Anında Kayıt Edin.